Oddział Powiatowy w Brzezinach

Tel 609 33 80 14 [email protected]

Dzień edukacji w Mieście i Powiecie

21 października 2014

W tym roku wyjątkowo hucznie obchodzono Dzień Edukacji. Tegoroczny miejski Dzień Edukacji Narodowej połączony był z jubileuszem 80 – lecia Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzezinach oraz przekazaniem nowego sztandaru Szkoły Podstawowej nr 1 dyrektorowi Zbigniewowi Zielińskiemu.
Główne uroczystości odbyły się 13 października w SP nr 1. W jubileuszowych obchodach wzięli udział przedstawiciele władz miasta i powiatu, dyrektorzy, kierownicy instytucji znajdujących się na terenie Brzezin, a także czynni i emerytowani pracownicy oświaty również z ramienia naszego związku Pani Prezes przekazała życzenia wszystkim pracownikom oświaty. więcej o uroczystościach http://brzeziny.pl/wiadomosci.php?w=405
burmistrz
!4 października świętowaliśmy też Powiatowy Dzień Edukacji w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach. Gdzie młodzież przygotowała dla wszystkich wspaniałe przedstawienie i poczęstunek a Szkoła Muzyczna wzruszający koncert. Najserdeczniejsze życzenia złożyli przedstawiciele władz jak i dyrektorzy poszczególnych placówek a także przedstawiciel związku.
powiatowy dzień